Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w nowym bloku Ropczyce - Oferty sprzedaży lub najmu

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Ropczyce,podkarpackie

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 90 m2 z miejscem parkingowym Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Ropczyce,podkarpackie

170 000 zł56 m² 3 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie własnościowe, bezczynszowe, o pow. 55,7m2, i piętro, 2 sypialnie, salon z otwartą kuchnią, zabudowana garderoba o pow. 3m2, łazienka, przedpokój, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Ropczyce,podkarpackie

146 000 zł36 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Do Sprzedania nowe mieszkanie bezczynszowe, ulokowane na Osiedlu Św. Barbary, przy ulicy Parkowej obok Urzędu Skarbowego, blok został wybudowany w 2007 roku, mieszkanie w idealnym stanie,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

mieszkanie nowe, sprzedaż z meblami i wyposażeniem, 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, łazienka z oknem, 2 loggie, piwnica 6,85 m2, dodatkowo możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Ropczyce,podkarpackie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie w Ropczycach,dwupokojowe 38,3m2 przy ul.Kolejowej,ładnie urządzone,nowe meble,panele,płytki,terakota,AGD.Ogrzewanie płatne tylko w sezonie grzewczym.Czynsz 96zł.Cena do.