Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Ropczyce - Oferty sprzedaży nieruchomości

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Udzieli

Ropczyce,podkarpackie

435 200 zł64 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie 64m2 w skład którego wchodzą 3 pokoje - duży ustawny salon, dwie sypialnie, duża kuchnia z jadalnią, osobny wc i łazienka. Powierzchnie dodatkową nie wliczaną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Robotnicza

Ropczyce,podkarpackie

193 500 zł1 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1500 m2 (15 arów) ul. Robotnicza w Ropczycach - idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Na sprzedaż działka w Ropczycach ul. Robotnicza (dzielnica Czekaj) powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Ropczyce,podkarpackie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej w Ropczycach. Powierzchnia całkowita mieszkania to 49m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolonia

Ropczyce,podkarpackie

354 375 zł2 625 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najpopularniejsze osiedle w powiecie ropczycko-sędziszowskim, witkowice - ul. Kolonia w Ropczycach - działka budowlana o powierzchni 25,25 arów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

629 000 zł80 m² 7 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej części Ropczyc. Nieruchomość otoczona zielenią i niewielkim laskiem, zapewniająca spokój, prywatność i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

609 000 zł80 m² 7 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Ropczycach, ul. Rolnicza piękna, spokojna okolica! Oferta dotyczy zadbanego, odświeżonego domu jednorodzinnego o powierzchni 80 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 3 Maja

Ropczyce,podkarpackie

360 000 zł105 m² 3 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Dom w Ropczycach na sprzedaż super cena - Dom na sprzedaż pow. 105 m2 - Działka 1044 m2 - Lokalizacja: blisko centrum w Ropczycach przy ul. 3 maja - Atrakcyjna cena: 360 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

100 000 zł1 500 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękne działki widokowe 2,5km od centrum Ropczyc w woj. podkarpackim. Opisy działek : A1) 15ar - 100 000 pln A2) 15ar - 100 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Ropczyce,podkarpackie

95 000 zł1 428 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce w sercu natury - działki budowlane przy ul. Leśnej w Ropczycach! Biuro nieruchomości dk brokers z dumą prezentuje kompleks 4 wyjątkowych działek budowlanych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

349 000 zł180 m² 1 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Ropczyce ul. Wyszyńskiego - dom w cenie mieszkania! - nieruchomość zarezerwowana - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Rynek

Ropczyce,podkarpackie

72 000 zł47 m² 1 547 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Wyjątkowy Lokal Handlowo usługowy w Sercu Ropczyc! Idealna Inwestycja w Centrum Miasta na każdą kieszeń. Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy , zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

140 000 zł2 070 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Ropczyce (witkowice), ul. Rolnicza Zaciszna lokalizacja, świetny dojazd, media na miejscu idealne miejsce na Twój przyszły dom! Na sprzedaż przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Ropczyce,podkarpackie

769 000 zł175 m² 4 394,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie: instalacje do rekuperacji, duże okna przesuwne, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni, estetyczna elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

140 000 zł2 070 m² 68 zł/m²

 

 

 

Ropczyce,podkarpackie

869 000 zł200 m² 4 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż gotowy dom jednorodzinny w Ropczycach - tylko 25 minut od Rzeszowa! Przedstawiam na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, do którego można od razu się wprowadzić. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Udzieli

Ropczyce,podkarpackie

460 000 zł64 m² 7 221 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie w Ropczycach - duża strefa dzienna. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3 pokojową nieruchomość usytuowaną na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ropczyce,podkarpackie

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow.całkowitej 200 m2, (pow.użytkowa 132,5 m2 ) zlokalizowany przy ul. Kolonia w Ropczycach. Komfortowa przestrzeń mieszkalna z ogrodem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

80 000 zł1 265 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawidłowa działka budowlana w Ropczycach - Witkowice na sprzedaż. Wyobraź sobie poranek, w którym wstajesz, wyglądasz przez okno i widzisz rozległą, zieloną przestrzeń. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jana III Sobieskiego

Ropczyce,podkarpackie

200 000 zł1 137 m² 175,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną nr 110/6 w Ropczycach przy ul. Jana III Sobieskiego, razem z warunkami zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 11,37ar, częściowo uzbrojona. Woda + prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Ropczyce,podkarpackie

149 000 zł3 847 m² 38,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż budowlana działka widokowa o powierzchni 0,3847 ha położona w Cichej , spokojnej i malowniczej okolicy pośród terenów zielonych w miejscowości Gnojnica , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

349 000 zł180 m² 1 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Ropczyce ul. Wyszyńskiego - dom w cenie mieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

380 000 zł180 m² 2 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ropczyce,podkarpackie

159 000 zł1 500 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o pow 15,54 ara zlokalizowana przy drodze 94 Ropczyce - Sędziszów młp , Działka znajduje sie w miejscowości Ropczyce zaledwie 2 km od Centrum ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ropczyce,podkarpackie

286 800 zł57 m² 5 031,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie Biuro rzeszowskie-nieruchomosci posiada w swojej ofercie Mieszkanie w Ropczycach przy ul. Kolejowej. Mieszkanie pochodzi bezpośrednio od pierwszego właściciela. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Ropczyce,podkarpackie

70 000 zł1 050 m² 67 zł/m²

 

 

 

Ropczyce,podkarpackie

80 000 zł1 265 m² 63 zł/m²

 

 

 

Ropczyce,podkarpackie

70 000 zł1 050 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzeszowska

Ropczyce,podkarpackie

169 000 zł1 624 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Ropczyce, ul. Rzeszowska Na sprzedaż atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze krajowej nr 94 w Ropczycach. Powierzchnia 1624 m o wymiarach około 75m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiejska

Ropczyce,podkarpackie

1 099 000 zł142 m² 7 723,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolnostojący, zlokalizowany w Ropczycach przy ulicy Wiejskiej. Projekt domu , Projekt domu wb-3469" po modyfikacjach. Nieruchomość w całości wykończona, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

80 000 zł1 265 m² 63 zł/m²

 

 

 

Ropczyce,podkarpackie

84 000 zł1 008 m² 83 zł/m²

 

 

 

Ropczyce,podkarpackie

139 000 zł84 m² 1 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom drewniany, położony w widokowej górzystej otoczonej hektarami starego lasu, dzielnicy Ropczyc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Ropczyce,podkarpackie

70 000 zł1 050 m² 67 zł/m²

 

 

 

Ropczyce,podkarpackie

617 000 zł125 m² 4 947,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni 124,71 m2. Inwestycja będzie znajdowała się w Ropczycach i będzie składała się z Sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

80 000 zł1 283 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Ropczyce,podkarpackie

342 000 zł69 m² 4 952 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

4 pokojowe mieszkanie - duża strefa dzienna. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 4 pokojową nieruchomość usytuowaną na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyszyńskiego

Ropczyce,podkarpackie

580 000 zł180 m² 3 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 346 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Ropczyce ul. Wyszyńskiego - duża działka 5346 m kw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ropczyce,podkarpackie

529 000 zł223 m² 2 373,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Szczegóły nieruchomości: stan: deweloperski bez wylewek i elewacji do wykończenia według własnych preferencji Projekt: dom w Rododendronach 6 Powierzchnia całkowita: 222 m Powierzchnia.